
Профіль полікарбонатний бронза 8 мм торцевій ВТЛ, 2,1 м
62 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 000010285
+380 (68) 383-54-85
Менеджер Наталія- +380 (67) 555-08-27Менеджер Олена
- +380 (68) 383-54-82Постачання
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Профіль полікарбонатний бронза 8 мм торцевій ВТЛ, 2,1 м, Профіль полікарбонатний бронза 8 мм торцевій ВТЛ, 2,1 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polygal |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливість кольору | Бронзовий |
| Товщина | 8 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Щільність | 2.7 кг/м2 |
| Світлопропускання | 86 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴/м
