
Полікарбонат Soton Nano СПК 2100х6 , бронзовий 8мм
375 ₴/кв.м
- Під замовлення
- Код: 000010280
Відправка з 07 квітня 2026+380 (68) 383-54-85
Менеджер Наталія- +380 (67) 555-08-27Менеджер Олена
- +380 (68) 383-54-82Постачання
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- стільниковий полікарбонат українського виробництва (ТОВ «Тагол», р. Дніпро)
- імпортне європейська сировина (Bayer)
- продукція рівня європейських і російських виробників
- ціни нижчі ніж на російський Polygal
- товщина УФ-шару - 40 мкм
- стандартний вага і набір характеристик
- гарантія, перевірена часом – завод виробляє мобільні полікарбонати з 2003 р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polygal |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Особливість кольору | Бронзовий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Щільність | 2.7 кг/м2 |
| Світлопропускання | 86 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴/кв.м
