
Поріг бронза рифлений 40х3 мм 1,8 м (6114)
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Код: 000008075
Відправка з 03 травня 2026+380 (68) 383-54-85
Менеджер Наталія- +380 (67) 555-08-27Менеджер Олена
- +380 (68) 383-54-82Постачання
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поріг бронза рифлений 40х3 мм 1,8 м (6114)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 3 мм |
| Приховане кріплення | Так |
| Антиковзні вставки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴
