
Поріг пластиковий ПВХ 32 мм, 09м Горіх
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Код: 000003018
Відправка з 03 травня 2026+380 (68) 383-54-85
Менеджер Наталія- +380 (67) 555-08-27Менеджер Олена
- +380 (68) 383-54-82Постачання
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикові підлогові пороги призначені для використання всередині приміщення, в житлових приміщеннях, офісах. Для монтажу таких порогів Вам не потрібно ніякого спеціального обладнання, Ви зможете встановити цей поріг власними силами. Цей сучасний продукт , виготовлений із зносостійкого високоякісного ПВХ.Поверхня порогу матова, текстурована під структуру дерева з легким тактильним відчуттям. При монтажі даного порогу немає ні пилу, ні шуму. Приховує зазори між різними підлоговими покриттями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 3 мм |
| Приховане кріплення | Так |
| Антиковзні вставки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴
