
Ламінат KRONOPOL 8 8259 Дуб Тосканія
від 650 ₴/кв.м
- Під замовлення
- Код: 000010690
Відправка з 27 травня 2026+380 (68) 383-54-85
Менеджер Наталія- +380 (67) 555-08-27Менеджер Олена
- +380 (68) 383-54-82Постачання
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronopol |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.22 кв.м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 650 ₴/кв.м

